ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА (3SP250024W)
Відео 2Фото 4 |
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SINUS PRO 2500 W 24/230V ZASILANIE AWARYJNE | 957 zł |
Przetwornica napięcia UPS SINUSPRO-2500W (24V/230V/2500VA) VOLT POLSKA | 999 zł |
PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUSPRO-2500W 24V 1800/2500W | 1 069 zł |
VOLT SINUS PRO 2500 W 24/230V (1800/2500W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 1 099 zł |
Відеоогляди
Модификації Volt Polska Sinus PRO 2500W
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 2500W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 ВА | від 346 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 ВА | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА | від 527 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 ВА | від 774 zł | 7 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 ВА | від 1 324 zł | 1 пропозиція | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА | від 957 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 ВА | від 2 171 zł | 6 пропозицій |