ДБЖ Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА (5UP0800090)
Фото 5 |
Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Volt Polska Zasilacz awaryjny MicroUPS 800VA/480W 9Ah 5UP0800090 | 195 zł |
UPS Volt Micro 800VA (5UP0800090) | 193 zł |
VOLT Zasilacz awaryjny Micro UPS 800/480W 9 Ah | 193 zł |
Zasilacz awaryjny MicroUPS 800 | 201 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 800 (800VA/480W/9Ah) LCD VOLT POLSKA | 209 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Volt Polska Micro UPS 800
Ціни на Volt Polska Micro UPS 800 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 600 600 ВА | від 175 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 800 800 ВА | від 193 zł | 12 пропозицій | ||
Volt Polska Micro UPS 1000 1000 ВА | від 218 zł | 8 пропозицій |