ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 500W 500 ВА (3SP095012W)
Відео 2Фото 24 |
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 ВА |
|
Компактне та надійне настінне лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою на виході, повним набором захисних систем та вбудованим стабілізатором напруги. Немає вбудованих акумуляторів, розрахований на зовнішнє підключення свинцево-кислотних гелевих (AGM) батарей 12В, які не входять до комплекту постачання. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений організації системи резервного живлення побутового і промислового устаткування.
Може працювати з широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої із трансформаторними та імпульсними (комп'ютерними) блоками живлення. Джерело безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 500W забезпечить енергією побутовий комп'ютер, комунікаційне обладнання (бездротову точку доступу, роутер, мережевий комутатор), засоби автоматизації розумного будинку, торгово-касове обладнання, систему аварійного LED-освітлення та ін. Може заживити невеликий опалювальний газовий котел із циркуляційним насосом. Навантаження, що резервується, підключається до двох виходів з роз'ємами типу EU Type F (євророзетка).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Модификації Volt Polska Sinus PRO 500W
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 500W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 ВА | від 346 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 ВА | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА | від 527 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 ВА | від 774 zł | 7 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 ВА | від 1 324 zł | 1 пропозиція | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА | від 957 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 ВА | від 2 171 zł | 6 пропозицій |