Zasilacz awaryjny (UPS) Volt Polska Micro UPS 1500 1500 VA (5UP1500029)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Micro UPS 1500 1500 VA 1200 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Micro UPS 1500 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz awaryjny MicroUPS 150 | 479 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Micro 1500 (1500VA/900W/2x9Ah) LCD VOLT POLSKA | 449 zł |
UPS ZASILACZ AWARYJNY VOLT POLSKA MICRO 1500VA 900W | 483 zł |
VOLT Micro UPS (1500VA/900W, 4x FR, AVR, LCD, USB) - darmowy odbiór w 22 m | 429 zł |
Modyfikacje Volt Polska Micro UPS 1500
Ceny na Volt Polska Micro UPS 1500 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Micro UPS 1200 1200 VA | od 358 zł | 9 oferty | ||
Volt Polska Micro UPS 1500 1500 VA | od 429 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →