Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-034 1500 VA
Zdjęcia 5 |
EnerGenie EG-UPS-034 1500 VA 1200 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-034 1500 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Onduleur Gembird EG-UPS-034 1500VA EG-UPS-0034 | 646 zł |
Gembird EnerGenie EG-UPS-034 | 534 zł |
Gembird Zasilacz UPS LINE-INTERACTIVE 1500VA 3X IEC, 2X SCHUKO 230V, USB, | 524 zł |
Energenie by Gembird Line-In 1500VA, 3xIEC, 2xSCHUKO, USB, RJ11 IN/OUT, LC | 555 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-034 | 555 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-034
Ceny na EnerGenie EG-UPS-034 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-033 1200 VA | od 380 zł | 15 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-034 1500 VA | od 486 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →