Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-035 1500 VA
Zdjęcia 4 |
EnerGenie EG-UPS-035 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-035 1500 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energenie UPS z wyświetlaczem USB i LCD 2000 VA czarny S5621729 | 859 zł |
UPS EnerGenie 2000 VA (EG-UPS-035) | 653 zł |
Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45 AUGEML2W0 | 638 zł |
Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 1xC14 3xC13 2xShuko USB RJ45 97791 | 638 zł |
UPS Gembird EG-UPS-035 | 644 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →