Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 600 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 600 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENERGENIE UPS biurkowy z 3 Shucko 600 VA 480W - Waga 420Kg marka EG-UPS-3S | 314 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny 600VA Line-interactive 3xSchuko AVR Desktop AUGE | 225 zł |
Gembird Zasilacz awaryjny 600VA Line-interactive 3xSchuko AVR Desktop 1216 | 225 zł |
UPS Gembird EG-UPS-3SDT600-01 | 225 zł |
ENERGENIE, ZASILACZ AWARYJNY UPS DESKTOP UPS 600VA LED 3X SCHUKO 230V OUT | 241 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01
Ceny na EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-3SDT600-01 600 VA | od 221 zł | 11 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-3SDT800-01 800 VA | od 262 zł | 12 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01 1000 VA | od 267 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →