Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 VA
Zdjęcia 4 |
EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 VA 6000 VA10000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Zasilacz UPS 10000VA On-Line 6xC13 USB AUGEMO3W0000001 | 5 188 zł |
Gembird Zasilacz UPS 10000VA On-Line 6xC13 USB 97794 | 5 188 zł |
Gembird Zasilacz UPS 10000VA On-Line 6xC13 USB ❖ Błyskawiczna wysyłka i 10 | 5 424 zł |
Gembird Zasilacz UPS 10000VA On-Line 6xC13 USB - darmowy odbiór w 22 miast | 7 499 zł |
Modyfikacje EnerGenie EG-UPSO-10000
Ceny na EnerGenie EG-UPSO-10000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 VA | od 4 238 zł | 2 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 VA | od 5 188 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →