Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPSO-RACK-2000 2000 VA
Zdjęcia 5 |
EnerGenie EG-UPSO-RACK-2000 2000 VA 1000 VA2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje EnerGenie EG-UPSO-RACK-2000
Ceny na EnerGenie EG-UPSO-RACK-2000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-RACK-1000 1000 VA | od 1 341 zł | 2 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-RACK-2000 2000 VA | od 1 838 zł | 3 oferty | ||
EnerGenie EG-UPSO-RACK-3000 3000 VA | od 2 147 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →