Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-B850 850 VA
EnerGenie EG-UPS-B850 850 VA 650 VA850 VA |
|
Interaktywny UPS. Chłodny początek.
Interaktywny zasilacz awaryjny do użytku domowego klasy średniej. Zaprojektowany do obsługi obciążeń do 510 watów. Urządzenie ma bardzo prostą konstrukcję. Wewnątrz obudowy znajduje się jeden akumulator o pojemności 8 Ah, dzięki któremu przez pewien czas można obsługiwać sprzęt AGD i komputerowy podłączony do zasilacza UPS EnerGenie EG-UPS-B850. Odbiorcy energii elektrycznej są podłączani do zasilacza awaryjnego poprzez dwa gniazda, które znajdują się z tyłu obudowy. Nie ma innych portów ani złączy. Kolorowe diody LED są wyświetlane na przednim panelu UPS, informując użytkowników o aktualnych trybach i parametrach pracy urządzenia.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-B850 850 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS z wyświetlaczem stanu LED 850 VA czarny EG-UPS-B850 | 252 zł |
Gembird UPS Line-Interactive B850VA 2xSchuko 230V AUGEML1W0000005 | 225 zł |
Gembird by Energenie B850VA UPS-GEM-028 | 240 zł |
Gembird UPS Line-Interactive B850VA 2xSchuko 230V 38058 | 225 zł |
Zasilacz UPS ENERGENIE, 850 VA, 510 W | 228 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-B850
Ceny na EnerGenie EG-UPS-B850 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-B650 650 VA | od 159 zł | 15 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-B850 850 VA | od 199 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →