Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000 VA
Zdjęcia 3 |
EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000 VA 2000 VA3000 VA |
|
Interaktywny UPS. Prawidłowa sinusoida. Chłodny początek.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Energenie EG-UPS-PS2000-02 2000 VA pure sine wave UPS Wyświetlacz LCD 2 x | 1 089 zł |
Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 3xC13 2xSchuko USB RJ45 AUGEML2W000001 | 994 zł |
Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 3xC13 2xSchuko USB RJ45 97881 | 996 zł |
UPS Gembird EG-UPS-PS2000-02 | 1 023 zł |
Gembird Zasilacz UPS 2000VA Line-in 3xC13 2xSchuko USB RJ45 ❖ Błyskawiczna | 1 042 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje EnerGenie EG-UPS-PS2000-02
Ceny na EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPS-PS2000-02 2000 VA | od 994 zł | 11 oferty | ||
EnerGenie EG-UPS-PS3000-02 3000 VA | od 1 419 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →