Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 VA
Zdjęcia 5 |
EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Gembird 2000VA Line-In (UPS-RACK-2000) | 931 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! GEMBIRD UPS-RACK-2000 UPS Rack 19inch 3.4U 2000VA 2x | 1 157 zł |
UPS Gembird 2000VA Line-In (UPS-RACK-2000) | 982 zł |
Gembird 2000VA Line-In 2xC13 2xSchuko USB | 981 zł |
EnerGenie Rack 2000VA UPS UPS-RACK-2000 2000 VA | 1 156 zł |
Modyfikacje EnerGenie UPS-RACK-2000
Ceny na EnerGenie UPS-RACK-2000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie UPS-RACK-1200 1200 VA | od 678 zł | 11 oferty | ||
EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 VA | od 790 zł | 10 oferty | ||
EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 VA | od 931 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →