Zasilacz awaryjny (UPS) EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000 VA
Zdjęcia 4 |
EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000 VA |
|
Interaktywny UPS. Prawidłowa sinusoida. Chłodny początek.
Interaktywne źródło zasilania awaryjnego przeznaczone do obsługi wielu stacji roboczych w biurze. Na tylnym panelu zasilacza znajdują się wyłącznie gniazda „komputerowe” (C13/C14) łącznie 6 szt., a także złącza zabezpieczające linię komunikacyjną oraz port USB, za pomocą którego można sterować pracą zasilacza. EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 UPS i steruj nim. Efektywna moc wyjściowa urządzenia wynosi 2400 watów. Wewnątrz obudowy zasilacza awaryjnego znajdują się 4 akumulatory, z których każdy ma pojemność 9 Ah. Istnieje możliwość podłączenia baterii zewnętrznych w celu wydłużenia żywotności baterii. Inne funkcje obejmują automatyczną regulację napięcia (AVR) i wyjście prawdziwej fali sinusoidalnej.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EnerGenie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EnerGenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird EG-UPS-PS3000-01 | 1 352 zł |
Zasilacz ENERGENIE EG-UPS-PS3000-01, Desktop, TWR; 3000VA | 1 468 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 Czysty sinus | Bezpłatny transport | 1 130 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Energenie by Gembird UPS 3000A czysty sinus, 4x IEC 23 | 1 406 zł |
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-PS3000-01 Czysty sinus | Bezpłatny transport | 1 130 zł |
Gembird Line-In 3000 | 1 413 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →