Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5P 650I 650 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton 5P 650I 650 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5P 650I 650 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton UPS 5P 650 Tower 5P650i 650VA/420W; RS232; USB; cz AUEATL1T5P650 | 1 951 zł |
Eaton 5P 650i UPS-EAT-189 | 1 839 zł |
Eaton UPS 5P 650 Tower 5P650i 650VA/420W; RS232; USB; cz AUEATL1T5P650I0 | 1 951 zł |
Eaton 5P 650i 5P650i | 1 713 zł |
Eaton UPS 5P 650 Tower 5P650i 650VA/420W; RS232; USB; cz 35224 | 1 951 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton 5P 650I
Ceny na Eaton 5P 650I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5P 650I 650 VA | od 1 713 zł | 14 oferty | ||
Eaton 5P 850I 850 VA | od 1 811 zł | 16 oferty | ||
Eaton 5P 1150I 1150 VA | od 2 442 zł | 13 oferty | ||
Eaton 5P 1550I 1550 VA | od 3 676 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →