Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5P 1150I 1150 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton 5P 1150I 1150 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5P 1150I 1150 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton UPS 5P 1150 Tower 5P1150i; 1150VA / 770W; RS232/USB cz AUEATL2T5 | 3 271 zł |
Eaton 5P 1150i UPS-EAT-191 | 2 449 zł |
Eaton UPS 5P 1150 Tower 5P1150i; 1150VA / 770W; RS232/USB cz 35228 | 3 271 zł |
UPS Eaton 5P1150i | 2 442 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Eaton 5P 1150I
Ceny na Eaton 5P 1150I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5P 650I 650 VA | od 1 593 zł | 15 oferty | ||
Eaton 5P 850I 850 VA | od 1 903 zł | 12 oferty | ||
Eaton 5P 1150I 1150 VA | od 2 442 zł | 13 oferty | ||
Eaton 5P 1550I 1550 VA | od 3 676 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →