Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5S 1000I 1000 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 5S 1000I 1000 VA 1000 VA1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5S 1000I 1000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5S 1000 IEC USV - Line-interaktywny zasilacz bez przerw - 5S1000I - | 1 102 zł |
Eaton 5S 1000i UPS-EAT-171 | 1 189 zł |
Eaton 5S 1000i 1 kVA 600 W 8 x gniazdo sieciowe 5S1000I | 1 212 zł |
Zasilacz Ups Eaton 5S1000I (Twr; 1000Va) | 1 170 zł |
Eaton UPS 5S 1000i ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 1 270 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Eaton 5S 1000I
Ceny na Eaton 5S 1000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5S 1000I 1000 VA | od 1 090 zł | 10 oferty | ||
Eaton 5S 1500I 1500 VA | od 1 461 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →