Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2 2200 VA (5E2200UI)
Zdjęcia 7 |
Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2 2200 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton UPS 5E Gen2 2200 USB IEC - Interaktywny zasilacz bezprzerwowy - 5E22 | 1 219 zł |
Eaton 5E 2200 USB IEC G2 UPS-EAT-245 | 1 249 zł |
Eaton 5E 2200 USB IEC G2 5E2200UI | 1 371 zł |
Eaton, Zasilacz Awaryjny, Czarny | 1 317 zł |
Eaton UPS 5E Gen2 2200UI IEC 2200 VA, 1200 W, Tower, Line-Interactive ...n | 1 438 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2
Ceny na Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2 |
---|---|---|---|---|
Eaton 5E 550 USB IEC Gen2 550 VA | od 272 zł | 14 oferty | ||
Eaton 5E 700 USB IEC Gen2 700 VA | od 302 zł | 15 oferty | ||
Eaton 5E 900 USB IEC Gen2 900 VA | od 329 zł | 5 oferty | ||
Eaton 5E 1200 USB IEC Gen2 1200 VA | od 600 zł | 16 oferty | ||
Eaton 5E 1600 USB IEC Gen2 1600 VA | od 738 zł | 13 oferty | ||
Eaton 5E 2200 USB IEC Gen2 2200 VA | od 1 219 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →