Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR 1200 VA (EL1200USBFR)
Zdjęcia 7 |
Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR 1200 VA 1200 VA1600 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR 1200 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Elipse ECO 1200 USB FR - Off-line UPS - EL1200USBFR - Moc 1200VA 8 g | 988 zł |
Eaton EL1200USBFR Ellipse ECO UPS USB FR 1200 VA 750 W Input: C14 Outputs: | 1 032 zł |
Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR EL1200USBFR AUEATEC12UF | 1 319 zł |
Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR UPS-EAT-161 | 989 zł |
EATON Ellipse Eco EL1200USB FR 1200VA 750W | 1 269 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR
Ceny na Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 1200 USB FR 1200 VA | od 988 zł | 17 oferty | ||
Eaton Ellipse ECO 1600 USB FR 1600 VA | od 1 368 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →