ДБЖ Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 ВА
Фото 6 |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 ВА 650 ВА800 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 ВА
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton Elipse ECO 800 USB FR - Off-line UPS - EL800USBFR - Moc 800VA 4 gnia | 684 zł |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR EL800USBFR AUEATEC08UF | 925 zł |
Eaton Ellipse ECO 800FR USB UPS-EAT-108 | 719 zł |
Zasilacz UPS EATON Ellipse ECO 800 USB FR | 719 zł |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR EL800USBFR 34251 | 925 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Eaton Ellipse ECO 800 USB FR
Ціни на Eaton Ellipse ECO 800 USB FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 ВА | від 550 zł | 13 пропозицій | ||
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 ВА | від 684 zł | 17 пропозицій |