Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 VA 650 VA800 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 VA
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Elipse ECO 800 USB FR - Off-line UPS - EL800USBFR - Moc 800VA 4 gnia | 684 zł |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR EL800USBFR AUEATEC08UF | 925 zł |
Eaton Ellipse ECO 800FR USB UPS-EAT-108 | 719 zł |
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR EL800USBFR 34251 | 925 zł |
EATON Ellipse Eco EL800USB FR 800VA 500W | 879 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse ECO 800 USB FR
Ceny na Eaton Ellipse ECO 800 USB FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 VA | od 550 zł | 13 oferty | ||
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 VA | od 683 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →