Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9E 2000I 2000 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 9E 2000I 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9E 2000I 2000 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPSEATON1600 W 2000 VAOnLine DoubleConvertionDesktop/pedestal9E2000I 9E200 | 3 695 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 9E2000IR UPS Online 2000 VA / 1800 W 2U AUEATO2R9E | 4 870 zł |
Eaton 9E2000IR UPS-EAT-256 | 3 911 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 9E2000IR UPS Online 2000 VA / 1800 W 2U AUEATO2R9E | 4 870 zł |
UPS Eaton 9E 2000i (9E2000I) | 3 319 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Eaton 9E 2000I
Ceny na Eaton 9E 2000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 9E 1000I 1000 VA | od 1 753 zł | 11 oferty | ||
Eaton 9E 2000I 2000 VA | od 3 319 zł | 10 oferty | ||
Eaton 9E 3000I 3000 VA | od 4 374 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →