Stacja zasilania Goal Zero Yeti 1000X
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Goal Zero Yeti 1000X |
|
Wysokiej jakości elektrownia do zasilania obciążeń znamionowych do 1500 W i dopuszczalnej przeciążalności przy prądach rozruchowych do 3000 W. W ważącym 14,37 kilograma korpusie modelu umieszczono akumulator Li-Ion NMC o pojemności energetycznej 983 Wh. Wytrzymuje ponad 500 cykli ładowania i rozładowania bez utraty oryginalnej pojemności poniżej 80%. W elektrowni jest tylko jedno gniazdo 230 V, przez które dostarczane jest napięcie 230 V i czysty sinusoidalny prąd przemienny.
Goal Zero Yeti 1000X posiada również dwa pełnowymiarowe porty USB o parametrach pracy 5 V / 2,4 A, dwa symetryczne USB typu C (18 W i 60 W), gniazdo samochodowe (jest także gniazdem do zapalniczki), 12 Wyjście V DC Port Anderson z przodu elektrowni może być używany zarówno do wyjścia (12V/15A), jak i wejścia (14-50V/10A). W tym drugim przypadku implikowana jest możliwość ładowania akumulatora przez to złącze zasilania z paneli słonecznych, zakupionych osobno. Szczegółowe parametry stacji ładującej wyświetlane są na wyświetlaczu informacyjnym. Po bokach korpusu modelu znajdują się dwa uchwyty do przenoszenia przenośnej elektrowni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goal Zero 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goal Zero.
Kup Goal Zero Yeti 1000X
Goal Zero Yeti 1000 X ELE-STA-GLZR-041 | 11 200 zł |
Stacja zasilania turystyczna Goal Zero Yeti 1000X, 983Wh | 4 299 zł |
Stacja zasilania Yeti 1000X Goal Zero | 10 500 zł |
Goal Zero Yeti 1000x Portable Power Station Czarny | 3 264 zł |