Stacja zasilania Ugreen PowerRoam 1200
Wideo 23Zdjęcia 29 |
Ugreen PowerRoam 1200 USB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)szybkie ładowanie USBwbudowany zasilaczport wejściowy XT60LiFePO4 600 W1200 W |
|
Doskonałe rozwiązanie w podróży, na biwaku oraz w przypadku braku prądu – stacja ładująca Ugreen PowerRoam 1200 zapewnia zasilanie ładunku o łącznej mocy aż 1200 W. A dzięki markowej technologii U-Turbo możliwe jest zasilanie domowych urządzeń elektrycznych mocą aż do 2500 W. Podłączane są poprzez dwa gniazda 230 V z czystym sinusoidalnym napięciem wyjściowym. Do ładowania urządzeń mobilnych model zapewnia dwa pełnowymiarowe porty USB (o mocy 22,5 W każdy), a do szybkiego ładowania laptopów dwa złącza USB typu C z obsługą protokołu Power Delivery (do 100 W).
Urządzenie magazynuje rezerwy energii w ogniwach trwałego i niezawodnego akumulatora LiFePO4 o pojemności 1024 Wh. Można go ładować z domowego gniazdka elektrycznego (dosłownie w półtorej godziny), zapalniczki w samochodzie (około 12 godzin) lub z paneli słonecznych (w 4 godziny, ale panele słoneczne nie są dołączone do zestawu). Model wyposażony jest we wskaźnik poziomu naładowania, zabezpieczenie przed przeciążeniami, zwarciami i przegrzaniem, bezprzewodowe adaptery Wi-Fi i Bluetooth. Za pomocą kanału bezprzewodowego istnieje możliwość zdalnego sterowania pracą stacji ładującej oraz kontrolowania parametrów z poziomu smartfona, do czego konieczna będzie instalacja aplikacji PowerRoam na telefonie komórkowym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ugreen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ugreen.
Kup Ugreen PowerRoam 1200
UGREEN Stacja zasilania UGREEN PowerRoam 15054 GS1200 1024Wh, 1200W | 3 594 zł |
UGREEN Stacja zasilania UGREEN PowerRoam 15054 GS1200 1024Wh, 1200W | 3 299 zł |
Ugreen GS1200 1024 Wh | 2 779 zł |
UGREEN PowerRoam GS1200 1024Wh | 2 849 zł |
UGREEN PowerRoam GS1200 1024Wh | 2 899 zł |
Modyfikacje Ugreen PowerRoam 1200
Ceny na Ugreen PowerRoam 1200 |
---|---|---|---|---|
Ugreen PowerRoam 600 | od 2 043 zł | 5 oferty | ||
Ugreen PowerRoam 1200 | od 2 779 zł | 5 oferty |