Mini UPS Eaton 3S Mini 36W (3SM36)
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Eaton 3S Mini 36W |
|
Wyjście to jeden kabel z 4 przejściówkami w zestawie. 4 tryby pracy: 9V(3A), 12V(3A), 15V(2.4A), 19V(1,89A)
Mini UPS przeznaczony do elektroniki niskonapięciowej
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 3S Mini 36W
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPQ/MGE - ochrona UPS krajowych i profesjonalnych pudełek internetowych 3S | 254 zł |
Eaton 3SM36 / 3S Mini UPS 36 W Input: French Outputs: (4) Barrel | 269 zł |
Eaton UPS 3S Mini 36W 3SM36 AUEATL1T3SM3600 | 315 zł |
Eaton 3S Mini UPS Backup Power 36W DC UPS-EAT-202 | 279 zł |
Eaton UPS 3S Mini 36W 3SM36 65941 | 315 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →