Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse ECO 500 FR 500 VA (EL500FR)
Zdjęcia 7 |
Eaton Ellipse ECO 500 FR 500 VA 500 VA650 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse ECO 500 FR 500 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse ECO 500 FR Czuwanie (Offline) 0,5 kVA 300 W 4 x EL500FR | 464 zł |
UPS Eaton Ellipse ECO 500 FR (EL500FR) | 588 zł |
Zasilacz Awaryjny Ups Eaton Ellipse Eco 500 Fr Avr | 484 zł |
Zasilanie awaryjne Eaton Ellipse ECO 500VA FR (EL500FR) Czarna | 472 zł |
Zasilacz UPS EATON ELipse Eco EL500FR (TWR; 500VA) | 561 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Eaton Ellipse ECO 500 FR
Ceny na Eaton Ellipse ECO 500 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 500 FR 500 VA | od 453 zł | 9 oferty | ||
Eaton Ellipse ECO 650 FR 650 VA | od 420 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →