Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse ECO 650 FR 650 VA (EL650FR)
Zdjęcia 7 |
Eaton Ellipse ECO 650 FR 650 VA 500 VA650 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse ECO 650 FR 650 VA
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse Eco 650 FR UPS zasilacz awaryjny off-line EL650FR - 650VA 4 | 420 zł |
Eaton Ellipse ECO 650 FR UPS-EAT-139 | 479 zł |
EATON Ellipse Eco EL650 FR 650VA 400W | 629 zł |
Eaton Ellipse ECO 650 FR Czuwanie (Offline) 0,65 kVA 400 W 4 x EL650FR | 483 zł |
Eaton Ellipse ECO 650 FR EL650FR | 516 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse ECO 650 FR
Ceny na Eaton Ellipse ECO 650 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 500 FR 500 VA | od 453 zł | 9 oferty | ||
Eaton Ellipse ECO 650 FR 650 VA | od 420 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →