Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9E 1000I 1000 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 9E 1000I 1000 VA |
|
Koła do transportu.
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9E 1000I 1000 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Interaktywny zasilacz UPS Eaton 9E1000IR 900 W S9164775 | 2 526 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 9E1000IR UPS Online 1000 VA / 900W 2U AUEATO2R9E00 | 2 798 zł |
Eaton 9E1000I UPS-EAT-258 | 1 753 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 9E1000IR UPS Online 1000 VA / 900W 2U 126990 | 2 798 zł |
Eaton 9E 1000i 9E1000I | 1 892 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton 9E 1000I
Ceny na Eaton 9E 1000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 9E 1000I 1000 VA | od 1 753 zł | 13 oferty | ||
Eaton 9E 2000I 2000 VA | od 3 319 zł | 10 oferty | ||
Eaton 9E 3000I 3000 VA | od 4 374 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →