Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA (10122196)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 1000 ICR IoT 10122196 | 1 950 zł |
UPS PowerWalker VFI 1000 ICR IOT PF1 | 2 146 zł |
Powerwalker, Ups Rack Vfi 1000 Icr Iot Pf1 On-line, 1000 Va, Czarny | 2 343 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE RACK 19" VFI 1000 ICR IOT PF1 1/1 FAZY, 1000VA, 8 | 2 576 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE RACK 19" VFI 1000 ICR IOT PF1 1/1 FAZY, 1000VA, 8 | 2 661 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje PowerWalker VFI 1000 ICR IoT
Ceny na PowerWalker VFI 1000 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA | od 1 950 zł | 11 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA | od 2 031 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA | od 2 555 zł | 7 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA | od 3 414 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →