Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 VA
Zdjęcia 8 |
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
POWERWALKER VFI 1500 RMG PF1 1500 VA / 1500 W Online USV wieża/Rack podwój | 3 858 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 1500 W | 3 073 zł |
Bluewalker Vfi 1500 Rmg Pf1 Ups Czarny One Size / EU Plug 10122113 | 2 628 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 1500 RMG PF1
Ceny na PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 VA | od 2 628 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 2000 VA | od 3 878 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 VA | od 4 843 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →