Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA (10122197)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VFI 1500 ICR IoT 10122197 | 2 773 zł |
BlueWalker PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500VA / 1500W 2U Rackmount Output | 2 031 zł |
UPS PowerWalker VFI 1500 ICR IOT PF1 | 2 727 zł |
Powerwalker, Ups Rack Vfi 1500 Icr Iot Pf1 On-line, 1500 Va, Czarny | 2 203 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 1500 ICR IoT
Ceny na PowerWalker VFI 1500 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA | od 1 950 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA | od 2 031 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA | od 2 555 zł | 7 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA | od 3 415 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →