Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA (10122199)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker UPS ON-LINE 3000 VA ICR IOT PF1.0 8X IEC OUT, USB/RS-232, LCD | 4 138 zł |
Powerwalker, Ups Rack Vfi 3000 Icr Iot Pf1 On-line, 3000va, Usb-b, Czarny | 4 267 zł |
Bluewalker Powerwalker Vfi 3000 Icr Iot 3000w Ups Posrebrzany One Size / E | 3 414 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 ICR IoT
Ceny na PowerWalker VFI 3000 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA | od 1 950 zł | 11 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA | od 2 031 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA | od 2 555 zł | 7 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA | od 3 414 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →