ДБЖ PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 ВА (10122196)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 ВА
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS PowerWalker VFI 1000 ICR IOT PF1 | 2 146 zł |
Powerwalker, Ups Rack Vfi 1000 Icr Iot Pf1 On-line, 1000 Va, Czarny | 2 347 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE RACK 19" VFI 1000 ICR IOT PF1 1/1 FAZY, 1000VA, 8 | 2 576 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE RACK 19" VFI 1000 ICR IOT PF1 1/1 FAZY, 1000VA, 8 | 2 661 zł |
Bluewalker Powerwalker Vfi 1000 Icr Iot 1000w Ups Posrebrzany One Size / E | 1 992 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації PowerWalker VFI 1000 ICR IoT
Ціни на PowerWalker VFI 1000 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 ВА | від 1 992 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 ВА | від 2 204 zł | 6 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 ВА | від 2 537 zł | 7 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 ВА | від 3 272 zł | 11 пропозицій |