ДБЖ PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 ВА (10122115)
Фото 8 |
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 ВА
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PowerWalker UPS On-Line 3000VA PF1 USB/RS232, LCD, 8x IEC OUT, Rack 19''/T | 5 290 zł |
UPS PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 | 5 062 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 3000 W | 4 843 zł |
PowerWalker UPS On-Line 3000VA PF1 USB/RS232, LCD, 8x IEC OUT, Rack 19''/T | 5 188 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації PowerWalker VFI 3000 RMG PF1
Ціни на PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 ВА | від 2 628 zł | 6 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 2000 ВА | від 3 878 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 ВА | від 4 843 zł | 10 пропозицій |