ДБЖ PowerWalker VFI 2000 TGB 2000 ВА (10122099)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 2000 TGB 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 2000 TGB 2000 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz UPS POWERWALKER,1800 W | 2 553 zł |
PowerWalker VFI 2000 TGB | 2 392 zł |
Power Walker ON-LINE (2000VA/1800W, 4x IEC, LCD) - darmowy odbiór w 22 mia | 2 516 zł |
Модификації PowerWalker VFI 2000 TGB
Ціни на PowerWalker VFI 2000 TGB |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGB 1000 ВА | від 1 071 zł | 13 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGB 2000 ВА | від 2 392 zł | 4 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 TGB 3000 ВА | від 2 092 zł | 10 пропозицій |