ДБЖ PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА (10122046)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS PowerWalker VFI 3000 TGS (10122046) | 1 899 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 3000 VA, 2700 W | 2 105 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 3000 TGS (TWR; 3000VA) (BRAK AKU.) | 2 017 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 3000VA TGB 4x IEC OUT, USB/RS-2 | 2 132 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 3000 TGS (TWR; 3000VA) (BRAK AKU.) | 2 196 zł |
Power Walker ON-LINE (3000VA/2700W, 6x IEC, LCD) - darmowy odbiór w 22 mia | 2 204 zł |
Модификації PowerWalker VFI 3000 TGS
Ціни на PowerWalker VFI 3000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 ВА | від 1 114 zł | 10 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 ВА | від 1 763 zł | 8 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 ВА | від 1 899 zł | 7 пропозицій |