Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA (10122046)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS PowerWalker VFI 3000 TGS (10122046) | 1 899 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 3000 VA, 2700 W | 2 105 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 3000 TGS (TWR; 3000VA) (BRAK AKU.) | 2 017 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 3000VA TGB 4x IEC OUT, USB/RS-2 | 2 132 zł |
Zasilacz UPS POWER WALKER VFI 3000 TGS (TWR; 3000VA) (BRAK AKU.) | 2 196 zł |
Power Walker ON-LINE (3000VA/2700W, 6x IEC, LCD) - darmowy odbiór w 22 mia | 2 204 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 TGS
Ceny na PowerWalker VFI 3000 TGS |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 TGS 1000 VA | od 1 126 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 TGS 2000 VA | od 1 763 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 TGS 3000 VA | od 1 899 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →