Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA (10121137)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BlueWalker PowerWalker VI 3000 CW FR 3000VA / 2100W 3x Type E (CEE 7/5) Ou | 1 759 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 3000 CW FR | 2 048 zł |
UPS PowerWalker VI 3000 CW FR (10121137) | 2 011 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje PowerWalker VI 3000 CW FR
Ceny na PowerWalker VI 3000 CW FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1100 CW FR 1100 VA | od 1 324 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 CW FR 1500 VA | od 1 080 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 CW FR 2000 VA | od 1 749 zł | 15 oferty | ||
PowerWalker VI 3000 CW FR 3000 VA | od 1 759 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →