Stacja zasilania Jackery Explorer 240
Wideo 26Zdjęcia 7 |
Jackery Explorer 240 |
|
Stacja dokująca. 2 porty USB A. Zapalniczka samochodowa.
Kompaktowa i lekka przenośna stacja ładująca przeznaczona do rezerwowego zasilania odbiorców energii elektrycznej mocą do 200 W (skoki do 400 W są dopuszczalne w trybie krótkotrwałym). Urządzenie wyposażono w akumulator o pojemności 16,8 Ah (242 Wh). Stacja ładująca Jackery Explorer 240 posiada jedno gniazdo, dwa porty USB A do ładowania przenośnej elektroniki oraz wtyczkę identyczną jak zapalniczka samochodowa. Wyświetlacz umieszczony na przednim panelu pokazuje aktualne parametry prądu oraz pozostały poziom naładowania akumulatora. Istnieje możliwość podłączenia paneli słonecznych w celu naładowania baterii UPS.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackery 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackery.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jackery Explorer 240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jackery Explorer 240EU Power Station | Stacja zasilania | 240Wh, 1x 230V, | 1 099 zł |
Jackery Explorer 240EU 240 Wh | 1 699 zł |
Przenośna Stacja Zasilania Jackery Explorer 240Eu | 1 199 zł |
Przenośna stacja zasilania Jackery Explorer 240 | 849 zł |
Stacja zasilania bank energii Jackery Explorer 240EU | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →