Stacja zasilania Jackery Explorer 500
Wideo 32Zdjęcia 7 |
Jackery Explorer 500 |
|
Stacja ładująca o pojemności akumulatora 24 Ah (518 Wh), przeznaczona do zasilania i ładowania kilku sztuk sprzętu AGD i komputerowego, których łączna moc nie przekracza 500 W (dopuszczalne są krótkotrwałe skoki obciążenia do 1000 W) . Producent twierdzi, że żywotność baterii zainstalowanej w UPS przekracza 1000 cykli. Stacja ładująca Jackery Explorer 500 ma jedno zwykłe gniazdo, trzy porty USB A i wyjście prądu stałego 12 V. Mocna latarka LED jest wbudowana w obudowę UPS. Istnieje możliwość ładowania baterii stacji z paneli słonecznych (brak w zestawie).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackery 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackery.
Kup Jackery Explorer 500
Wszystkie ceny 10 →Jackery Explorer 500EU Power Station | Stacja zasilania | 518Wh, 1x 230V, | 1 849 zł |
Jackery Explorer 500EU 518Wh | 1 549 zł |
przenośna stacja zasilania Jackery Explorer 500 Powerstation EU | 1 774 zł |
Jackery Explorer 500EU 518Wh | 1 599 zł |
Stacja zasilania JACKERY EXPLORER 500EU | 2 799 zł |
Przenośna stacja zasilająca Jackery Explorer 500 jest przystosowana do zasilania awaryjnego kilku jednostek komputerowych i sprzętu gospodarstwa domowego małej mocy, a także do ładowania gadżetów mobilnych.
Obciążenie znamionowe
Liczba „500” w rozszerzonej nazwie modelu wskazuje znamionową moc przyłączeniową obciążenia w watach. Jednocześnie stacja ładująca pobiera krótkotrwałą moc impulsową do 1000 W, co może przydać się przy okazji do uruchomienia zasilacza lodówki warunkowej. Magazyn zapasów żywności może działać autonomicznie z mini-elektrowni przez 7-8 godzin. Przeciętny telewizor utrzyma się na powierzchni za tę samą kwotę. Jeśli chodzi o ładowanie telefonów komórkowych, warunkowy Apple iPhone 12 jest w pełni naładowany z baterii urządzenia ponad pięćdziesiąt razy.
Akumulator litowo-jonowy NMC
Głównym bohaterem Jackery Explorer 500 jest akumulator litowo-niklowo-manganowo-kobaltowo-tlenkowy Li-Ion NMC o pojemności 518 Wh. Akumulator ma wysoką pojemność właściwą i stabilne napięcie rozładowania, wytrzymuje ekstremalne temperatury i jest ognioodporny. Podłączenie urządzeń konsumenckich do stacji ładującej odbywa się poprzez pojedyncze gniazdo 230 V z wyjściem czystej fali sinusoidalnej, trzy porty USB A, gniazdko samochodowe 12 V oraz złącze DC na tym samym 12 V. USB symetryczne typu C z funkcją szybkiego ładowania w modelu dlaczego - nie jest przewidziana.
Wizualizacja parametrów pracy
Do wyświetlania parametrów pracy elektrowni służy wyświetlacz informacyjny z graficznymi danymi dotyczącymi pozostałego poziomu naładowania akumulatorów oraz mocy obciążenia. W pobliżu na przednim panelu znajduje się potężna latarka LED. Baterię urządzenia ładuje się z domowego gniazdka (ok. 7,5 godziny), gniazda zapalniczki samochodowej, generatora lub panelu słonecznego, który należy dokupić osobno. Jednak na półkach sklepów elektronicznych pojawiła się modyfikacja urządzenia z baterią słoneczną w zestawie - Jackery Explorer 500 + Solar Saga 100W.