Stacja zasilania ANKER 521 PowerHouse (A1720)
Wideo 19Zdjęcia 16 |
ANKER 521 PowerHouse 200 W stacja dokująca500 W stacja dokująca |
|
Stacja ładująca o mocy wyjściowej 200W. Urządzenie ma kompaktowe wymiary (216x212x144 mm) i niską wagę (3,7 kg). Plastikowa obudowa z uchwytem do przenoszenia skrywa pojemny akumulator o pojemności 256 Wh. Akumulator stacji ładującej ANKER 521 PowerHouse wykonany jest w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej. Producent twierdzi, że żywotność tej baterii przekracza 3000 cykli. Na przednim panelu urządzenia znajduje się lampka LED, wyświetlacz oraz zestaw wyjść do podłączenia odbiorników energii elektrycznej. Jest gniazdo do zasilania urządzeń pracujących na 230 V AC, wyjście 12 V DC w postaci zapalniczki samochodowej, dwa porty USB A oraz złącze USB C. To ostatnie może służyć do ładowania samej stacji (do 80% pojemności nominalnej w 1,5 godziny z dołączoną ładowarką).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANKER.
Kup ANKER 521 PowerHouse
Wszystkie ceny 7 →Przenośna stacja zasilania Anker PowerHouse 521 256Wh 200W A1720311 | 1 299 zł |
Przenośna Stacja Zasilania Anker Powerhouse 521 256Wh 200W | 931 zł |
Przenośna stacja zasilania Anker PowerHouse 521 256Wh 200W | 965 zł |
Anker PowerHouse 521, 256Wh | 749 zł |
Anker PowerHouse 521 256 Wh | 842 zł |
Anker PowerHouse 521, 256Wh | 868 zł |
Anker 521 256wh Portable Power Station Posrebrzany | 1 271 zł |
Modyfikacje ANKER 521 PowerHouse
Ceny na ANKER 521 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 521 PowerHouse | od 749 zł | 7 oferty | ||
ANKER 535 PowerHouse | od 1 299 zł | 6 oferty |