Stacja zasilania ANKER 535 PowerHouse (A1751)
Wideo 19Zdjęcia 13 |
ANKER 535 PowerHouse 200 W stacja dokująca500 W stacja dokująca |
|
Stacja ładująca z akumulatorem 512 Wh LiFePo4. Przeznaczony do autonomicznego zasilania odbiorników o łącznej mocy do 500 W oraz ładowania przenośnej elektroniki. Stacja ładująca ANKER 535 PowerHouse posiada imponujący zestaw wyjść i złączy: dwa gniazda (230 V), zapalniczkę samochodową (12 V), trzy porty USB A i jeden port USB C. Oprócz nich znajduje się wyświetlacz na przednim panelu, który wyświetla niezbędne informacje dla użytkowników, takie jak stan naładowania baterii, oraz latarkę LED. Urządzenie waży 7,6 kg i posiada wygodny uchwyt do przenoszenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANKER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANKER.
Kup ANKER 535 PowerHouse
Wszystkie ceny 6 →Anker 535 PowerHouse | 500W | 512Wh | LiFePO4 ELE-STA-ANKR-003 | 1 559 zł |
Stacja zasilania Anker PowerHouse 535 512Wh 500W A1751311 | 2 599 zł |
Anker PowerHouse 535, 512Wh | 1 299 zł |
Anker Powerhouse 535 512 Wh | 1 562 zł |
Przenośna stacja zasilania Anker PowerHouse 535 512Wh 500W | 2 340 zł |
Anker PowerHouse 535, 512Wh | 1 299 zł |
Mobilna stacja ładująca ANKER 535 PowerHouse najlepiej sprawdzi się podczas wyjazdów w plener oraz jako zapasowe źródło zasilania w domu.
Zaawansowana bateria LiFePO4
Urządzenie zmontowane jest w mocnej i wytrzymałej walizce z ochroną przed wstrząsami i upadkami. To może tłumaczyć zwiększoną wagę przenośnej elektrowni w kontekście rówieśników - 7,6 kg. Sercem urządzenia jest akumulator LiFePO4 o pojemności 512 Wh, którego pełne naładowanie wystarcza na trzy tuziny procedur ładowania smartfona, długotrwałe zasilanie laptopa oraz zasilanie o łącznym obciążeniu do 500 W. Baterią steruje zintegrowana płyta BMS.
Porty połączeń
Wszystkie porty podłączeniowe znajdują się na przednim panelu stacji ładującej. W szczególności model posiada dwa gniazda 230V, trzy pełnowymiarowe złącza USB, jedno USB typu C z obsługą szybkiego ładowania Power Delivery 60W oraz gniazdo zapalniczki samochodowej. Ładowanie własnego akumulatora urządzenia odbywa się z sieci 230 V w połączeniu z zasilaniem przez port USB typu C. To właśnie w tym trybie można osiągnąć poziom naładowania 80% w około 2,5 godziny. Model obsługuje jednak ładowanie z paneli słonecznych, dokupowanych osobno.
Optymalna równowaga
Parametry pracy przenośnej elektrowni są wyświetlane na wyświetlaczu informacyjnym. Przedni panel urządzenia jest wizualnie podzielony na dwie części poziomym paskiem podświetlenia LED. Dla ułatwienia przenoszenia stacja ładująca jest uzbrojona w ergonomiczny uchwyt. Ogólnie rzecz biorąc, ANKER 535 PowerHouse sprawia wrażenie optymalnie zbalansowanego rezerwowego źródła zasilania, a model mocno trzyma się tego tytułu.
Modyfikacje ANKER 535 PowerHouse
Ceny na ANKER 535 PowerHouse |
---|---|---|---|---|
ANKER 521 PowerHouse | od 837 zł | 7 oferty | ||
ANKER 535 PowerHouse | od 1 299 zł | 6 oferty |