Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 VA (10122184)
Zdjęcia 8 |
PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker UPS ON-LINE 2000VA AT 4X FR OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER, EPO A | 1 927 zł |
Power Walker VFI 2000 AT FR UPS-POW-249 | 2 249 zł |
PowerWalker UPS ON-LINE 2000VA AT 4X FR OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER, EPO 5 | 1 927 zł |
Powerwalker, Ups Vfi 2000 At Fr On-line, 2000 Va, Czarny | 2 016 zł |
Zasilacz awaryjny PowerWalker UPS ON-LINE 2000VA AT 4X FR OUT, USB/RS-232, | 1 890 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje PowerWalker VFI 2000 AT FR
Ceny na PowerWalker VFI 2000 AT FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT FR 1000 VA | od 1 118 zł | 16 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 VA | od 1 890 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 VA | od 1 994 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →