Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA (10122182)
Zdjęcia 7 |
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BlueWalker PowerWalker VFI 3000 AT, UPS (black, 4x p | 1 987 zł |
Bluewalker Powerwalker Vfi 3000 At 2700w Ups Posrebrzany One Size / EU Plu | 2 153 zł |
PowerWalker VFI 3000 AT UPS 3000VA/2700W | 2 425 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 AT
Ceny na PowerWalker VFI 3000 AT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT 1000 VA | od 950 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 AT 2000 VA | od 1 934 zł | 3 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 AT 3000 VA | od 1 987 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →