Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 VA (10122185)
Zdjęcia 8 |
PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 VA
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Power Walker VFI 3000 AT FR UPS-POW-235 | 2 349 zł |
UPS PowerWalker VFI 3000 AT FR (10122185) | 2 126 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKE on-line 3000VA AT, 4x fr+terminal out, usb/rs-232, | 2 139 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE VFI 3000 AT FR 4X FR+TERMINAL OUT, USB/RS-232, LC | 2 603 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! POWER WALKER UPS ON-LINE VFI 3000 AT FR 4X FR+TERMIN | 1 994 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 AT FR
Ceny na PowerWalker VFI 3000 AT FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 AT FR 1000 VA | od 1 118 zł | 17 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 AT FR 2000 VA | od 1 890 zł | 9 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 AT FR 3000 VA | od 1 994 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →