Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1200 CSW 1200 VA (10121113)
Zdjęcia 3 |
PowerWalker VI 1200 CSW 1200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje PowerWalker VI 1200 CSW
Ceny na PowerWalker VI 1200 CSW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 CSW 600 VA | od 695 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VI 800 CSW 800 VA | od 742 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VI 1000 CSW 1000 VA | od 834 zł | 1 oferta | ||
PowerWalker VI 1200 CSW 1200 VA | od 921 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 CSW 1500 VA | od 1 007 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →