Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA (10121149)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS PowerWalker VI 1500 SCL FR (10121149) | 736 zł |
Ups powerwalker vi 1500 scl fr line-interactive 1500va 4x 230v pl usb-b lc | 805 zł |
POWER WALKER UPS LINE-IN VI 1500 SCL FR (4X PL 230V, RJ11/45 IN/OUT, USB, | 835 zł |
PowerWalker VI 1500 SCL FR | 764 zł |
Power Walker VI SCL UPS 1500VA 900W Tower 4x Typ-E AVR | 869 zł |
Zasilacz awaryjny POWERWALKER VI 1500 SCL FR 1500VA | 820 zł |
Modyfikacje PowerWalker VI 1500 SCL FR
Ceny na PowerWalker VI 1500 SCL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA | od 539 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA | od 736 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA | od 850 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →