Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA (10121148)
Zdjęcia 5 |
PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker VI 1000 SCL FR Line-Interactive 1 kVA 600 W 4 AC Outlet S VI10 | 584 zł |
Power Walker VI 1000 SCL FR UPS-POW-210 | 539 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 1000 SCL FR | 540 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 1000 SCL FR | 539 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje PowerWalker VI 1000 SCL FR
Ceny na PowerWalker VI 1000 SCL FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1000 SCL FR 1000 VA | od 539 zł | 12 oferty | ||
PowerWalker VI 1500 SCL FR 1500 VA | od 736 zł | 6 oferty | ||
PowerWalker VI 2000 SCL FR 2000 VA | od 850 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →