ДБЖ PowerWalker VI 600 CSW FR 600 ВА (10121115)
Фото 3 |
PowerWalker VI 600 CSW FR 600 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 600 CSW FR 600 ВА
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Onduleur PowerWalker VI 600 CSW FR - 600 VA 11824401 | 758 zł |
BlueWalker PowerWalker | 668 zł |
Power Walker VI 600 CSW FR 600VA 360W | 719 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 600 CSW FR, 600 VA, 4 gniazda CEE 7/7 | 771 zł |
Power Walker VI 600 CSW FR 600VA 360W | 749 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації PowerWalker VI 600 CSW FR
Ціни на PowerWalker VI 600 CSW FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 CSW FR 600 ВА | від 665 zł | 16 пропозицій | ||
PowerWalker VI 800 CSW FR 800 ВА | від 673 zł | 16 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1000 CSW FR 1000 ВА | від 819 zł | 9 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1200 CSW FR 1200 ВА | від 1 004 zł | 8 пропозицій | ||
PowerWalker VI 1500 CSW FR 1500 ВА | від 994 zł | 16 пропозицій |