Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VI 650 SHL 650 VA (10120095)
Zdjęcia 3 |
PowerWalker VI 650 SHL 650 VA 650 VA850 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VI 650 SHL 650 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VI 650 SHL 10120095 | 528 zł |
Power Walker VI 650 SHL UPS-POW-264 | 313 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER VI 650 SHL | 360 zł |
Power Walker VI 650 SHL FR 650VA 360W | 379 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje PowerWalker VI 650 SHL
Ceny na PowerWalker VI 650 SHL |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 650 SHL 650 VA | od 312 zł | 16 oferty | ||
PowerWalker VI 850 SHL 850 VA | od 341 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →