ДБЖ PowerWalker VI 1500 CW 1500 ВА (10121131)
Фото 7 |
PowerWalker VI 1500 CW 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PowerWalker VI 1500 CW
Ціни на PowerWalker VI 1500 CW |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 1100 CW 1100 ВА | від 1 138 zł | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VI 1500 CW 1500 ВА | від 1 262 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 2000 CW 2000 ВА | від 1 796 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VI 3000 CW 3000 ВА | від 1 885 zł | 1 пропозиція |